Hakkımızda

Vizyon ve Değerlerimiz

LEDitUP olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve Avrupa’da led mobilya sektöründe lider marka konumuna erişmektir.

LEDitUP, yenilikçilik, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık değerlerini esas almaktadır.

LEDitUP müşterilerinin beklentilerini; evrensel kalite ve standartlardaki ürünleriyle karşılar. Müşterilerin tatminini öncelik alan şirketimiz güvenilirlik, istikrar, saygınlık ve devamlılık sunar.

LEDitUP tüm müşteri ilişkilerinde samimiyeti temel alarak, adilane, karsilikli yarar saglamak amacina dayali, iyi niyet ve anlayışla davranarak yasalara ve ahlak kurallarına uyarak calışır. Satış öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarında, müşterilerin yanında olarak sorunlarını çözer, takip eder, süreklilik sunar ve geliştirir.

LEDitUP ürünleri insanların cezbedici güzellikleriyle insanların estetik duygularına hitap eder ve bulundukları mekanların çekiciliklerini artırır. Sunduğumuz yenilikçi ürünler iç ve dış mekan dizaynlarında ihtişamlı ve zarif bir görüntü oluştururlar.

 

LEDitUP Led Işıklı Mobilya Ürünleri - Dünyada Yükselen Trend

Led mobilyalar, Avrupa ve Amerika’da günden güne yaygınlaşarak mimari alanda bir devrim yapmışlardır. Bu durumun göstergesi, led ürünlerin otel, gece klübü, bar, café vb. alanlarda kullanımlarının giderek yaygınlaşmasıdır.

Yüksek yoğunluklu ışık kaynağıyla göz alıcı ve çarpıcı renkler oluşturan led mobilyalar, eşsiz güzellikte parlaklıklarıyla insanları cezbeder. Mimari iç ve dış mekan dizaynlarında, aydınlatma çeşitlilikleriyle tasarımcılara esneklik ve yenilik sunan led ürünler, sessiz ve hızlı çalışma sistemleri sayesinde çevrede herhangi bir rahatsızlık oluşturmazlar. 

Led’li ürünlerin performansları optik verim, termal verim, ışıma şiddeti, ışıma rengi ve enerji tasarrufu başlıkları altında toplanabilir. Bu yüzden, sadece estetik olarak değil, verimlilikleriyle de yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlarlar. Kısa sürede şarj edilebilir olması ve uzun ömürlü aydınlatma özelliğiyle kullanıcılara kolaylık ve verim sağlar. Tekrar kullanılabilirlikleri ve kendilerini belirli bir zaman içerisinde amorti edebilmeleri led mobilyaları tüm dünyada daha da popüler hale getirmiştir. 

Enerji tasarrufunun yanı sıra insan sağlığına ve çevreye faydalı olan Led mobilyalar, kurşun ve civa içermezler ve radyasyon yaymayan tek aydınlatma aracı olma özelliğine sahip bulunmaktadırlar. Bu açıdan, Led ürünler, çevreye duyarlı oldukları ve insan sağlığına zararlı ışınlar üretmedikleri için Yeşil Enerji prensiplerine uygundurlar.


  • ÜCRETSİZ KARGO

  • İADE SEÇENEKLERİ
    7 gün içinde koşulsuz iade

  • İNDİRİM SEÇENEKLERİ
    Kurumsal ve toptan alımlarda indirim